Adres e-mail: piekarniamichalczak@wp.pl | Telefon: 65 545 10 50

Wesele

Strona Główna » Wesele

SPRAWIMY, ŻE NAJWAŻNIEJSZY DZIEŃ W WASZYM ŻYCIU BĘDZIE JESZCZE BARDZIEJ WYJĄTKOWY

Nasze torty i ciasta robimy z najwyższej jakości składników tj. naturalna kremówka 36% tłuszczu, wiejskie jaja od lokalnego rolnika, świeże owoce. A to wszystko w rękach mistrzów cukiernictwa przedkłada się na torty i wypieki o niespotykanym smaku.

Realizujemy indywidualne zamówienia, zrobimy tort jaki sobie wymarzycie!

 • Czy jest możliwa degustacja tortów i ciasta?

  Tak, można u nas zamówić mini torty degustacyjne (śr. 10cm) o smaku jaki chcecie spróbować. Smaki naszych tortów możecie zobaczyć tu: (https://piekarniamichalczak.pl/kategoria-produktu/torty) Aby spróbować naszych wypieków zapraszamy do naszych sklepów, najlepiej w piątek lub w sobotę wtedy mamy w ofercie największy asortyment.
 • Ile zamówić ciasta na osobę?

  Najczęściej przyjmuję się 2,5-3 kawałka ciasta na osobę. Na życzenie nasza cukiernia pokroi na kawałki zamówione u nas ciasto.
 • Gdzie można złożyć zamówienie lub poznać więcej szczegółów?

  Zapraszamy do naszych sklepów firmowych oraz do siedziby firmy, gdzie nasza obsługa odpowie na wszystkie nurtujące was pytania i chętnie doradzi. Zapraszamy również do kontaktu poprzez naszego Facebooka/Messengera oraz telefonicznie do menadżerki Darii (tel. 601 141 698)
 • Jaka jest cena tortów piętrowych?

  Cena naszych tortów weselnych to 105zł/kg, nie ma znaczenia z ilu pięter będzie się składać 😊
 • Jak wyliczyć tort na osobę?

  Średnio przyjmujemy 0.1 kg na osobę. Natomiast wagi naszych tortów możemy oszacować następująco: średnica 15cm= ok. 0,8kg. średnica 20cm= ok. 1,2kg. średnica 25cm= ok. 2kg. średnica 30cm= ok. 3,2 kg Możemy zrobić również tort prostokątny na indywidualne zamówienie 😊

  Skontaktuj się z nami